Inhouse Mikro Bitki®
Inhouse Mikro Bitki®

merhaba!Inhouse Farm en ideal ışık, hava ve topraksız yetiştirme tekniklerinin kullanıldığı kontrollü bir dikey tarım girişimidir. Gerçek pazar talebine göre yetiştirdiğimiz ürünleri tüketim noktasına en yakın yerde üreterek besin değerlerinin, tatlarının ve tazeliklerinin kaybolmadan sofranıza gelmesini sağlıyoruz.

Böylece aramızdaki mesafeyi kısaltarak tedarik zincirinden kaynaklanan karbon ayak izinin azaltılmasına da katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca ürünlerimizi doğal lezzetlerini sonuna kadar koruyabilmelerini sağlayacak optimum koşullarda; gübre, koruyucu ve pestisit gibi harici girdiler kullanmadan yetiştiriyoruz.

Üretimimizde su gibi değerli kaynakların kullanımını en aza indiriyor böylelikle çevresel sürdürülebilirliliğin sağlanması sayesinde doğal kaynakların gelecek kuşaklara aktarılması ve devamlılığının sağlanmasına önem veriyoruz.Temel değerlerimiz:

Inhouse Farm’ın net bir hedefi vardır: Gezegene ve insanlara iyilik yaparken herkese taze ve besleyici yiyecekler sağlamak. Çevresel, ekonomik ve sosyal olarak uygulanabilir bir iş yaratmaya derinden inanıyoruz.

Bu temel değerlerimiz hepimizi birbirimize bağlayan şeylerdir ve biz onlarla gurur duyuyoruz:

1. HARİKA İLİŞKİLER KURMAK

Harika ilişkiler kurmak yaptığımız her şeyin temel motivasyonudur. Konuşmayı, deneyimleri paylaşmayı ve birbirimize yardım etmeyi seviyoruz. Harika ilişkilere sahip olmak; insanlara ihtiyaç duyduklarında yardım etmemizin, yaptıklarımızla eğlenmemizin ve zor zamanlarda bizi destekleyen insanlara sahip olmamızın nedenidir. Özellikle de hayal ettiklerimizden daha büyük bir şey inşa ederken.

2. HATALAR YAP, ÖĞREN VE BÜYÜ

Hatalar büyük fırsatlardır. İlk etapta neden ve nerelerde hata yaptığınızı görebilmek, bu hatalardan öğrendiklerinizi uygulayarak nasıl iyileştirebileceğinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlar. Gerçekten de hatalardan ders almak büyümenin en iyi yoludur. Bu nedenle her zaman insanlara hata yapmaktan korkmamaları için yardım etmeye çalışırız.

3. HERKES İÇİN ADİL FIRSATLAR

Hepimiz eşitiz ve aynı fırsatları hak ediyoruz. Ne düşünürse düşünün veya kim olursa olsun ayrım gözetmeksizin temel değerlerimizi paylaşan herkesin Inhouse’da yeri vardır.

4. MADDİYATIN ÜZERİNDE, OLUMLU ETKİ

Olumlu bir etkiye sahip olmak için; insanlara ve dünyaya yardım etmek ve olduğumuzdan daha büyük bir şey yaratmak için buradayız. Biz bunun en önemli şey olduğuna inanıyoruz. Bize güvenin: samimi bir "teşekkür" sizi herhangi bir kazancın yapamayacağı kadar mutlu edecektir!

Yine de maddiyatın hiç önemli olmadığını söylemiyoruz. Bu tabiki önemli. Faturalarımızı ödemek, büyümek ve daha iyi bir dünya inşa etmemize yardımcı olacak yatırımlar yapmak için gelire ihtiyaç var. Demek istediğimiz, olumlu bir etkiye sahip olmak için daha da ödüllendirici olmak gerektiğidir.

5. ÖZGÜR VE GİRİŞİMCİ RUHU CANLANDIR

Bir startup kurmak için oldukça girişimci bir ruha ihtiyaç vardır. Alışılmışın dışında düşünme yeteneği, sürekli iyileştirme dürtüsü ve etki yaratma isteği. Inhouse’da her ekip üyesinin tutkularını aramakta özgür olması gerektiğine inanıyoruz. Bizimle bir gün veya onlarca yıl kalsanız da o proaktif, girişimci ateşinizi körüklemek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

6. MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİLER

Müşterileri mutlu etmek herhangi bir değer teklifinin özüdür. Müşteriler mutlu ve memnunlarsa, onlar sadece müşteri değil aynı zamanda amacımız için bir arkadaş ve bir elçi olurlar. Olumlu bir etki yaratmak istiyorsanız, tam olarak da buna ihtiyacınız var: çok sayıda arkadaş ve elçi.

7. PRAGMATİK OLARAK YENİLİKÇİ

Yaratma ve yeniliğin gücüne derinden inanıyoruz. Yaptığımız işi her zaman geliştiriyoruz. Yine de yeniliğe sırf yenilik uğruna inanmıyoruz. Çoğu zaman düşük teknolojinin yüksek teknolojiden daha iyi olduğunu gördük. Yeni teknoloji ve metotların uygulanması her zaman pratik bir hedefe sahip olmalı veya zaman tasarrufu, daha kaliteli bir ürün, maliyet azaltma ve daha sağlıklı bir dünya sağlamalıdır.

INHOUSE FARM

Inhouse Mikro Bitki®

Inhouse Mikro Bitki®

Canlı Mikro Yeşillikler & Yetiştirme Kitleri 🌱